UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do wszystkich narzekajacych!!!!! zacznijmy od miejsca : prosze napisac nastepnym razem petycje do nowego prezydenta miasta aby wyrazil łaskawie zgode na to aby wośp sie odbyl na pl. jagiellonczyka a nie na starym miescie bo to tylko on niego zalezalo ! jesli chodzi o tłumy i problemy z poruszaniem sie to pismo kierujcie do policji ktora stwierdzila ze wystarczy zablokowalac tylko uliczke przy scenie ! jesli panstwu chodzi o snieg lub lod ktory byl przy scenie to dbało o to miejski zaklad oczyszczania drog a nie my poniewaz mielismy milion innych prac od 2 a nawet 3 miesiacy o czym ludzie kompletnie nie wiedza ! jelsi chodzi o imformacje w mediach to z miejsca moge wymienic bilbordy plakaty przystankowe lub wiadomosc puszczana w telewizji elblaskiej jak i olsztynskiej ! pozdrawiam wszystkich niedoinformowanych

Kar

Anuluj