UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do Basi i Artura: macie rację, te elbląskie żałosne wycieczki personalne, nie potrafimy cieszyć się, tylko kopać, zwłaszcza że za monitorem nie widać twarzy. .wiec można. dzięki organizatorom. wolontariuszom i harcerzom. orkiestra zagrała na 102!!!