UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"swiatelko" na zamkowej PORAżKA!!!, ktos nie przewidzial jakie tlumy sie zgromadza. Nie mozna sie bylo z dzieckiem przedostac, wszedzie mnostwo ludzi, ciasno i do tego budynki wszystko przeslanialy. Dzieci plakały, że nic nie widza. Zreszta dorosli tez sie wycofywali. Beznadziejni organizatorzy pomyslu zmiany placu jagiellonczyka na zamkowy. Żenada!!!

rozczarowanie

Anuluj