UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego organizatorzy co roku coraz bardziej "chowają" imprezę WOŚP po kątach Elbląga, dlaczego nie robią jej na Placu Jagiellończyka, gdzie każdy wie co i jak a nie tak jak dzisij ludzie się błąkali i szukali światełka do nieba?
joj