UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego organizatorzy co roku coraz bardziej "chowają" imprezę WOŚP po kątach Elbląga, dlaczego nie robią jej na Placu Jagiellończyka, gdzie każdy wie co i jak a nie tak jak dzisij ludzie się błąkali i szukali światełka do nieba?

joj

Anuluj