UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze ze ruszyło. Cieszy to wielu fanów zimowych szaleństw. Brakuje tak z tygodnia temperatur około -8 st c. to by dali rade zasnieżyć odpowiednią pokrywą śniegu. To dopiero początki i wychodzą problemy to z 1 tylko kasą i małą ilością sprzętu. Ale "nie od razu Kraków zbudowano".

skike

Anuluj