UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To super, szkoda tylko, że nie potrafię jeździc na nartach, a w wieku 49 lat to już chyba za późno na naukę; :(, moje gratulacje, trzeba jeszcze rozpropagować, że taki wyciąg istnieje w Elblagu-utozsamianym w glebi Polski z żulawską plaszczyzną:), brawo. Fredek


Anuluj