UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozwiązanie dojazdu nie będzie takie łatwe w tym sezonie, tam po prostu trwa teraz inwestycja z przebudową Chrobrego. Miasto powinno szybko myśleć o przebudowie Marymonckiej.


Anuluj