UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy na nowym USC nie mogli wybudować takiej wieży jak widać na tej fotce? A w ogóle mogli skopiować przedwojenny ratusz, a nie wymyślać nowej bryły. Ciekawe, czy opłaty ślubne w USC pokryją koszty amortyzacji i utrzymania tego budynku. I tak większość bierze śluby konkordatowe, chyba, że ktoś zmienia żonę lub męża to idzie do USC.


Anuluj