UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

erg. -Ty to powinieneś książkę napisać "Elbląg-dawniej, a dziś ?", Twoje komentarze są ciekawe, szkoda by taki talent się zmarnował. Do dzieła, chłopie!

Mol książkowy

Anuluj