UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
erg. -Ty to powinieneś książkę napisać "Elbląg-dawniej, a dziś ?", Twoje komentarze są ciekawe, szkoda by taki talent się zmarnował. Do dzieła, chłopie!
Mol książkowy
erg. -Ty to powinieneś książkę napisać "Elbląg-dawniej, a dziś ?", Twoje komentarze są ciekawe, szkoda by taki talent się zmarnował. Do dzieła, chłopie!
Mol książkowy