UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O czym ty mówisz? Liga ma dużo niższy poziom niż 3 lata temu. SPR i Piotrcovia są osłabionymi zespołami, a jednak nadal wysoko w tabeli. Mnie niebawi przegrywanie 5,albo 10 bramkami, za to punktów się nie przyznaje. Dwa lata Start nie wygrał z lepszym zespołem, to są wyniki? Daruj sobie, 5 lat budowac zespół i nie zbudować, to są wyniki? Szacunek dla Drużkowskiego za przeszłość, ale obecnie jest słabym trenerem.
do statystyka