UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lubin, Vistal, Piotrcovia to świadczy o tym co napisałem. Jak widać nie ma już "w plecy" 10 - 15 bramkami jak w poprzednim sezonie. Najwyższa przegrana z Lublinem 5 bramkami. Jest zmiana na lepsze.

statystyk

Anuluj