UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do. .. ostatniej wypowiedzi. .. ., może w/g Pani/a/. ."erg' ściemnia, ale ja już kiedyś gratulowałam wiedzy "erg". Czytam z wielkim zainteresowaniem, podziwiam kusznt w jaikm stylu jest napisane- i. .. czekam na dalsze ciekawostki o Elblągu. Pozdrawiam
Antonia