UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Panie Andrzeju. Dzięki Pana zaangażowaniu drużyna zaczyna wreszcie grać jak tego sobie życzymy my kibice. Faktycznie znajdą się malkontenci którzy będą Pana krytykować jednakże za Panem przemawiaj wyniki. Już było widać w meczy z Łączpolem, że drużyna "zaskoczyła" i będzie walczyła o podium. Wszystkiego najlepszego Panie Andrzeju.
statystyk