UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tym zadna "elbląska lokalna redakcja "się nie zajęła .A to przecież kawał naszej elbkąskierj historii : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rodzice-legendy-grudnia-70-kto-zabil-naszego-syna,wid,12960824,wiadomosc.html
Tak myślę...