UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co masz do pana Sulicha?moze mu zazdroscisz?duzo ludzi tych samych pisze do portelu, podobnie jak do gazet. a wlasnie kto to jest marcinek?
obecny
a co masz do pana Sulicha?moze mu zazdroscisz?duzo ludzi tych samych pisze do portelu, podobnie jak do gazet. a wlasnie kto to jest marcinek?
obecny