UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co masz do pana Sulicha?moze mu zazdroscisz?duzo ludzi tych samych pisze do portelu, podobnie jak do gazet. a wlasnie kto to jest marcinek?

obecny

Anuluj