UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego pan Sulich ciagle pisze dla portelu. .. ? Musi byc jakis znajomy z klasy Marcinka, innej opcji nie widze.

Papryczka

Anuluj