UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego pan Sulich ciagle pisze dla portelu. .. ? Musi byc jakis znajomy z klasy Marcinka, innej opcji nie widze.
Papryczka
Dlaczego pan Sulich ciagle pisze dla portelu. .. ? Musi byc jakis znajomy z klasy Marcinka, innej opcji nie widze.
Papryczka