UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hehe a tu cie zaskocze. Nie pije piwa zadne mi nie smakuje. .. a puszki moze i mam pod zlewem ale po napojach gazowanych niealkoholowych. Dla mnie osobiscie to alkohol moglby nie istniec na tej ziemii. .. Jedyne co mi sie kojarzy z alkoholem to wszelakie, ,ZLO".

Pysio

Anuluj