UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zachęcajmy, niech młodzi ludzie widzą, że hobby zbierania butelek po alkoholu jest doskonałym zajęciem. Podobnie jak szpan chodzenia z puszką piwa w ręku po chodniku. można zbierać kapsle i butelki po zwykłych napojach, a feeee to nie po alkoholu, nie warto zbierać. Hobby - stanowcze tak, piękne i ciekawe, ale kapsle i pudełka po papierosach zbierało się już dawno temu. Pomysł marny i nie warty rozpowszechniania.
kukuryku