UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zoska ty to masz jazde idz do mocherowych i ojca tadeusza tam to sie nakomentujesz a ty co masz za zainteresowania. .lepiej niepytam dziwka i k. .. .. pewnie tak co ?
PROSTO
zoska ty to masz jazde idz do mocherowych i ojca tadeusza tam to sie nakomentujesz a ty co masz za zainteresowania. .lepiej niepytam dziwka i k. .. .. pewnie tak co ?
PROSTO