UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
maja hoby a nie jak ci spoleczniacy co siedz przeed komputerem i komentuja zal mi was nieprosciej pracowac niiz komentowac wszystko siedzac w oknie
PROSTO
maja hoby a nie jak ci spoleczniacy co siedz przeed komputerem i komentuja zal mi was nieprosciej pracowac niiz komentowac wszystko siedzac w oknie
PROSTO