UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

maja hoby a nie jak ci spoleczniacy co siedz przeed komputerem i komentuja zal mi was nieprosciej pracowac niiz komentowac wszystko siedzac w oknie

PROSTO

Anuluj