UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblagu birofilow jest mnostwo. Od rana czasami do wieczora potrafia stac pod sklepem ledwo stojac na nogach, belkoczac cos pod nosem, czasami zaczepiajac spolecznosc o datki na ten szlachetny trunek. Czasami zadyma, awantura i wymiana etykiet na kolejne kapsle ladujace na chodniku. Jedyna milosc do piwa to jego zawartosc w gardle.

Uszatek

Anuluj