UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako że policja ma bardzo kiepskie wyniki w wystawianiu mandatów ze względu na pogodę a przełożeni motywuja ich zabieraniem premii proponuje zrobić akcję "KAPSEL 2010"

Buuuuuuhehehehehe

Anuluj