UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako że policja ma bardzo kiepskie wyniki w wystawianiu mandatów ze względu na pogodę a przełożeni motywuja ich zabieraniem premii proponuje zrobić akcję "KAPSEL 2010"
Buuuuuuhehehehehe
Jako że policja ma bardzo kiepskie wyniki w wystawianiu mandatów ze względu na pogodę a przełożeni motywuja ich zabieraniem premii proponuje zrobić akcję "KAPSEL 2010"
Buuuuuuhehehehehe