UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie pisałem o tym, że jesteś frajerem, tylko o tym żebyś się pobujał. Być może, że podczas tej czynności nabierzesz dystansu do samego siebie. I nie tylko. Ale także do fraglesów i do gościa w ząbek czesanego. Darz bór!

yuk

Anuluj