UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie było na kogo głosować - za słoniną głosowali ci którzy coś mieli z jego prezydentury, za nowaczykiem ci którzy chcą dorwać się do koryta i paru naiwniaków. Dlatego frekwencja była taka jaka była. Czy coś się zmieni? Oczywiście nowe ryje przy korycie ot i cała zmiana.


Anuluj