UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie było na kogo głosować - za słoniną głosowali ci którzy coś mieli z jego prezydentury, za nowaczykiem ci którzy chcą dorwać się do koryta i paru naiwniaków. Dlatego frekwencja była taka jaka była. Czy coś się zmieni? Oczywiście nowe ryje przy korycie ot i cała zmiana.