UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

masz racje. .. sam jestem frajerem :) Nie chciałem nikomu ubliżyć poprostu mam specyficzne poczucie humoru i tyle. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów historii. Nie ma jak statek.

erb.

Anuluj