UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I nie zwalaj na społeczeństwo. Jest jakie jest. Już dawno by sie wszystko zmieniło. Tylko kto ma dawać przykład demokracji, uczciwości, odpowiedzialności za słowa. Parlamentarzyści, radni Prezydenci. Czerwony


Anuluj