UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I jeszcze jedno Czerwony. Już kilkanaście dni temu pisałem ze koalicja PO i PIS była by dobrym rozwiązaniem ale na szczeblu centralnym nie samorządowym. Kiedyś pół Polski na to czekało, ja też. Ale w Elblągu jest to raczej niemożliwe. Potrzebna zmiana jakościowa, czyli wymiana pokoleń w elbląskim PISie. Nie chcę zmieniać ani krytykować jak inni ich programu solidarności i sprawiedliwości społecznej. Problem w tym że nie wskazują skąd wziąć środki finansowe na jego realizację. Nie jestem zwolennikiem zabierania jednym żeby uszczęśliwić drugich bo to trąci komuną. Jestem absolutnym zwolennikiem niezbędnej pomocy społecznej, ale tam gdzie jest potrzebna Ale nie w imię partykularnych interesów niektórych opcji politycznych.