UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do poprzednika. Pytanie w zasadzie naiwne. Czy przed wyborami mozna było powiedzieć kto wejdzie do rady i z kim bedzie można utworzyc koalicję? Temat nr dwa to czy koalicja z PISem była by lepsza i dlaczego. Temat nr trzy to jasno trzeba sobie wyjaśnić że to nie koalicja a porozumienie o współpracy i nie wiadomo na jak długo. Ważnąrzecza jest że do współpracy zaproszono ludzi ze wszystkich klubów. Przecież PO tak naprawdę samo mogło rzadzic. Kupienie jednego radnego to nie problem. Podejrzewam że co najmniej kilku wisiało by u klamki aby dostac sie do ekipy rządzącej. Więc bardzo dobrze że nowy Prezydent wybrał takie rozwiazanie. Zobaczymy czy adresaci tej oferty to znaczy przede wszystki SLD lojalnie będą współpracować. Jesli nie to bardzo szybko wymierzymy im sprawiedliwa kare.