UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głosujący spełnili swój demokratyczny obowiązek. Tylko czy wybierani kandydaci również wypełnili swój demokratycznych obowiązków? Bardzo wielu wyborców zagłosowało na GN z nadzieją, że zakończy czas komuchów. Dlaczego od 21 listopada do 5 grudnia nie powiedział otwarcie wyborcom o możliwości koalicji w RM z SLD i innych zamiarach? To by było uczciwe a wybory świadome. Czy wynik wyborów byłby taki sam? W tych wyborach swój demokratyczny obowiązek wypełnili tylko wyborcy. I nie idzie o to czy koalicja to dobra decyzja czy zła -to tylko przykład. Chodzi o zasady. O uczciwość obietnic wyborczych i wskazywanie prawdziwych zamiarów. Udział w wyborach jest powszechną akceptacją: kłamstw wyborczych, nie mówienia prawdy nie ujawniania zamiarów. To już standard tak powszechny, że nawet eksperci w dyskusjach mówią „ Ale tego nie możemy serio traktować bo to mówił w kampanii. ” Jedni nie poszli bo nie mogli inni bo nie akceptują takiego stanu rzeczy lub po prostu nie interesują się. Wszyscy mają prawo do wyrażania opinii i zachowań według uznania. To sie nazywa wolność. Za to ginęli ludzie w komunie. I niech debile nie narzucają światu swojego formatu. Czerwony