UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do ludzi którzy uważają, że nie można oceniać P. Prezydenta, bo się na niego nie głosowało/nie głosowało się wcale: bez względu na to czy się bierze udział w wyborach czy nie, pieniądze na urzędników idą równo z kieszeni każdego. "Głosowanie" jest jedynie formą wyboru tego do kogo one będą szły.

red

Anuluj