UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do ludzi którzy uważają, że nie można oceniać P. Prezydenta, bo się na niego nie głosowało/nie głosowało się wcale: bez względu na to czy się bierze udział w wyborach czy nie, pieniądze na urzędników idą równo z kieszeni każdego. "Głosowanie" jest jedynie formą wyboru tego do kogo one będą szły.
red