UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hess: nie mam ambicji politycznych, brakuje mi charyzmy i odwagi żeby przekonywać ludzi do swojej wizji państwa. Poza tym nie potrafię ludziom w oczy kłamać, tak więc polityk ze mnie byłby żaden. Aborygenie, tyle wiosen masz na karku i ciągle jeszcze w Mikołaja wierzysz? W tym ustroju jednostka nie znaczy nic. Moja "bezjajeczność" to nie przejaw myślenia socjalistycznego ale świadomy wybór - nie uznaję porządku polityczno-ustrojowego w państwie polskim i odrzucam drogę którą ono podąża. Tak trudno Ci zrozumieć że ktoś może chcieć trzeciej drogi a nie tylko głosować na czarnych albo czerwonych?!

JesusAlvaro

Anuluj