UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawda jest jedna nie można obiecywać czegoś czego się nie jest pewnym. Dzieci bezimienny kolego nie były na zbicie kapitału i nie był to strzał w kolano, "aby żyło się lepiej" to czytałem na bilbordach trzy lata temu. Nie uważam się za fachowca, ale analizuję. 3 lata 80 % niezrealizowanych obietnic. Wzrost gospodarczy a zbliżamy się do 55 % progu ostrzegawczego ( dług chwilę temu 781.399.355.923 zł ). Dlaczego mam myśleć jak zwolennicy PO? Że nic się nie stało, trudności obiektywne ? Niska frekwencja w wyborach to znak, że Polacy już nie wierzą w obietnice. 30 % to zwolennicy partii lub znajomi kandydatów. Dobranoc
z polski