UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można w kampanii wyborczej obiecywać wszystko a po wyborach jest szara rzeczywistość i rachunki do zapłacenia. Czy starczy na nie pieniędzy zobaczymy. Na moje rozeznanie to trzeba będzie podwoić przychody (czytaj podatki) by spełnić te wizje. Poza tym wcale Woju nie trzeba czekać 4 lat. Po roku jak prezydent nie otrzyma absolutorium może nie być prezydentem. Poza tym budżet miasta to pieniądze na wynagrodzenie np dla nauczycieli. Odchodząca pani naczelnik chwali się że nie zmniejszyła zatrudnienia. Czyli bez względu na przydatność, zdolności i logikę trzymała ich na etatach i płaciła nie ze swoich. Mądry prezydent oi menadżer powinien zatrudniać w naszym imieniu tylu nauczycieli i8le oświata potrzebuje i wybrać najlepszych. Czy pan Nowaczyk będzie miał tyle silnej woli żeby być prawdziwym menadżerem zobaczymy. Czy nowy prezydent połapie się że najwięcej pieniędzy na pomoc społeczną idzie na utrzymanie etatów w MOPSiE. I czy dojdzie do wniosku że utrzymywanie straży miejskiej to pieniądze wyrzucone w błoto. Tego w programie pana prezydenta nie ma. A z tymi "kulami u nogi" nie da się miasta zmienić. Pożyjemy zobaczymy. Głosowałem na "młodość" i teraz będę się bacznie przyglądał czy słusznie.
@wczerwonym