UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Tojatylkojainiktwiecej. Całość ok. Tylko nie bardzo widzę związek kilku ostatnich mądrych zdań z resztą Twojego komentarza. Na początku negacja a potem miód. TO JAK JESTEŚ ZA CZY PRZECIW.

h20

Anuluj