UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Tojatylkojainiktwiecej. Całość ok. Tylko nie bardzo widzę związek kilku ostatnich mądrych zdań z resztą Twojego komentarza. Na początku negacja a potem miód. TO JAK JESTEŚ ZA CZY PRZECIW.
h20
Do Tojatylkojainiktwiecej. Całość ok. Tylko nie bardzo widzę związek kilku ostatnich mądrych zdań z resztą Twojego komentarza. Na początku negacja a potem miód. TO JAK JESTEŚ ZA CZY PRZECIW.
h20