UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg potrzebuje nowych miejsc pracy, miejsc, gdzie dzieci i młodzież mogą spędzać wolny czas, a nie kolejnej linii tramwajowej, czy kilkunastu metrów polbruku. A Urząd Miejski potrzebuje pracowników kompetentnych i wykształconych.
karin