UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg potrzebuje nowych miejsc pracy, miejsc, gdzie dzieci i młodzież mogą spędzać wolny czas, a nie kolejnej linii tramwajowej, czy kilkunastu metrów polbruku. A Urząd Miejski potrzebuje pracowników kompetentnych i wykształconych.

karin

Anuluj