UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ewac - autor tekstu jeśli nie głosował to. .. uwaga czytaj ze zrozumieniem - PODJĄŁ WYBÓR i to w dodatku taki jak ja. Nie głosowanie to też wybór, a wybory = wybór, wybór = wybory. Wydaje mi się że już mnie pouczałaś w innym artykule (mogę się mylić) że jak to ja mogę móc narzekać skoro nie głosowałem na nikogo. .. Otóż skoro nie przekonuje mnie żaden kandydat, nie odpowiada mi jego program, czy cokolwiek innego, to go NIE WYBIERAM. Mam prawo narzekać znacznie bardziej niż ludzie którzy budzą się niezadowoleni po roku i mówią że przecież głosowali, że przecież tak zaufali. .. Nie stać się na dobrą ocenę kogoś, nie oceniaj. Nie umiesz przyznać się do błędu, nie odzywaj się. Nie umiesz słuchać innych, nie pouczaj innych. .. Takie małe rady ode mnie.
tojatylkojainiktwiecej