UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nasze miasto musi się wreszcie obudzić z marazmu. A poprzedni prezydent powinien zrozumieć, że elblążanie oczekują czegoś więcej i wrócić ze zwolnienia lekarskiego żeby opuścić fotel!!!!!
lisa
Nasze miasto musi się wreszcie obudzić z marazmu. A poprzedni prezydent powinien zrozumieć, że elblążanie oczekują czegoś więcej i wrócić ze zwolnienia lekarskiego żeby opuścić fotel!!!!!
lisa