UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasze miasto musi się wreszcie obudzić z marazmu. A poprzedni prezydent powinien zrozumieć, że elblążanie oczekują czegoś więcej i wrócić ze zwolnienia lekarskiego żeby opuścić fotel!!!!!

lisa

Anuluj