UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Bartosz, oraz 70 % mieszkańców powinni wziąć udział w głosowaniu, i wtedy mają prawo do rozliczania wybranych osób. A tak to trochę wstyd, najlepiej nie uczestniczyć w życiu miasta, ale do rozliczania to być pierwszym. A plakatów wyborczych byłego prezydenta było bardzo dużo przed drugą turą więc te płacze są nie na miejscu.

jadcorben

Anuluj