UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem osoba która nie bierze udziału w wyborach nie powinna mieć prawa rozliczać urzędników a szczególnie zabierać głos w sprawach w kategorii rozliczeń.

ewac

Anuluj