UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem osoba która nie bierze udziału w wyborach nie powinna mieć prawa rozliczać urzędników a szczególnie zabierać głos w sprawach w kategorii rozliczeń.
ewac
A moim zdaniem osoba która nie bierze udziału w wyborach nie powinna mieć prawa rozliczać urzędników a szczególnie zabierać głos w sprawach w kategorii rozliczeń.
ewac