UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będę spokojny jak zespół Stelinek nie będzie miał powiązania z ekipą Startu, a przede wszystkim działaczy. W przeciwnym razie nie widzę wielkich perspektyw sportowych dla tych ambitnych młodych dziewczyn.

Kibic.

Anuluj