UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będę spokojny jak zespół Stelinek nie będzie miał powiązania z ekipą Startu, a przede wszystkim działaczy. W przeciwnym razie nie widzę wielkich perspektyw sportowych dla tych ambitnych młodych dziewczyn.
Kibic.