Gratuluję!!! Mimo wyraźnego dołka dziewczyny wygrały i to jest ważne. Do boju Orły!!!!>"<
Gratuluję!!! Mimo wyraźnego dołka dziewczyny wygrały i to jest ważne. Do boju Orły!!!!