UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chodzilem do szkoly Nr. 16 na Sadowej. W ogrodkach dzialkowych moja siostra miala wesele. Dobre to byly czasy.

hoststyle1

Anuluj