UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodzilem do szkoly Nr. 16 na Sadowej. W ogrodkach dzialkowych moja siostra miala wesele. Dobre to byly czasy.
hoststyle1
Chodzilem do szkoly Nr. 16 na Sadowej. W ogrodkach dzialkowych moja siostra miala wesele. Dobre to byly czasy.
hoststyle1