UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co nie którzy mówią, że gdyby obecnie tak kobiety reagowały na zdrady, to co druga by chodziła zakrwawiona. W poprzednich wiekach zdrad było mniej, bo co niektórzy mężowie topili niewierne żony w studniach. Dlatego do naszych czasów tak ich mało pozostało. Zostały zapełnione przez niewierne żony.