UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten zespół to niewątpliwie niedaleka przyszłość elbląskiej piłki ręcznej kobiet i to z olbrzymią perspektywą. Chyba, że "specjaliści" ze Startu postanowią inaczej i dalej będą stawiać na "dojrzałe" zawodniczki, które kiedyś poznał trener. Budowa zespołu trwa kilka lat a efekty, jak na razie, żadne.