UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mówię, że nie ale ta ilość bierze się również stąd, że rzuca wszystkie karne. A poza tym wystarczy, że zabrano Ocalewicz a w zamian nie dali nikogo, a ktoś w tej I-ej lidze musi przecież grać. Już dawno mówiło się, że są to wartościowe zawodniczki, takie w przyszłości do gry w ektraklasie ale dajcie się im do niej odpowiednio przygotować właśnie poprzez grę w I-ej lidze, gdzie zdobywają cenne doświadczenie, gdzie ich umiejętności się rozwiną. Gratuluję wszyskim zawodniczkom, zagrały na prawdę dobry mecz. Powodzenia w dalszych rogrywkach-Kibic