UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obstawiałem, że w tym miejscu dojdzie szybciej do kolizji. Jeszcze gorzej jest z wyjazdem z ul. Nitschmanna w kierunku Traugutta-tramwaje jadące z ul. 3 Maja w ogóle nie zwalniają, a kierowcy mają ograniczoną widoczność - przydałoby się lustro. Kolejne skopane rozwiązanie komunikacyjne w mieście. Ale przecież ktoś z ekipy prezydenta Słoniny to zaakceptował. Dajmy im kopa w niedzielę 5 grudnia, przy urnach wyborczych.
Ragazzo