UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tam zawsze jak jadę przejeżdżam przez tory to zachowuje SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ. Może dlatego od momentu otrzymania prawka, a minęło już 10 lat jeżdżę bez kolizyjnie. Wiem na jakim odcinku mogę pozwolić sobię na ciut szaleństwa, ale również szanuję tych co jeżdżą komunikacją miejską, jeżeli widzę autobus z zatoczki który chce wyjechać, a za mną w bliskiej odległości nie ma auta, to się zatrzymuje. Mnie te kilka chwil dłuższej jazdy nie rusza. Dlatego radzę każdemu tak postępować, bo gdyby nie było komunikacji i każdy byłby zmuszony jechać samochodem, to wracając po południu z pracy, musiałbym na korki +30 min doliczyć. .. ; p

MądreSłowa ;p

Anuluj