UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do goscia, ktory na samej gorze napisal o Elblagu-miasteczku. Hm. .ciekawe wtedy jak nazwac Malbork czy Nowy Dwor Gdanski? Wies?
Do goscia, ktory na samej gorze napisal o Elblagu-miasteczku. Hm. .ciekawe wtedy jak nazwac Malbork czy Nowy Dwor Gdanski? Wies?