UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do goscia, ktory na samej gorze napisal o Elblagu-miasteczku. Hm. .ciekawe wtedy jak nazwac Malbork czy Nowy Dwor Gdanski? Wies?


Anuluj