UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jechałem o godzinie 12:00 i nawet główne drogi nie były odśnieżone. Bez przerwy odczuwało się że auto traci przyczepność. Przeciętna prędkość jazdy to 30 km/h max 40 km/h
reuti
Jechałem o godzinie 12:00 i nawet główne drogi nie były odśnieżone. Bez przerwy odczuwało się że auto traci przyczepność. Przeciętna prędkość jazdy to 30 km/h max 40 km/h
reuti