UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tak zassypało Gdańsk :http://www.dziennikbaltycki.pl/stronaglowna/340036,sniezyca-w-trojmiescie-i-na-pomorzu-zdjecia-wideo,id,t.html


Anuluj