UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tak zassypało Gdańsk :http://www.dziennikbaltycki.pl/stronaglowna/340036,sniezyca-w-trojmiescie-i-na-pomorzu-zdjecia-wideo,id,t.html
A tak zassypało Gdańsk :http://www.dziennikbaltycki.pl/stronaglowna/340036,sniezyca-w-trojmiescie-i-na-pomorzu-zdjecia-wideo,id,t.html